خمیر دندان زغالی بورلی هیلز

یکی از موثر ترین و بهترین محصولات بورلی هیلز ، خمیردندان سیاه اما سفید کننده بورلی هیلز است که توانایی سفید کنندگی دندانهای شما را ّ تا حد جرم گیری توسط دندان پزشک و حتی فراتر از آن  دارد. پس از مدتی استفاده از این خمیردندن ، دندانهای شما سفید و درخشان شده و به شما کمک می کند همواره لبخندی زیبا و رویایی بر لب داشته باشید بدون اینکه مجبور به تحمل عوارض سایشی و سفید کنندگی داروهای جرم گیر دندانپزشکان باشید. راز نهفته در این خمیرندان ، به کارگیری فرمول پیچیده ای با ترکیبات زغال چوب فعال شارکول است که بورلی هیلز پس از دست یابی به آن ، در آزمایشگاه های معتبر به اثبات رسانده یکی از موثرترین و بی ضررترین محصولات سفید کننده برای دندان است.

PERFECT WHITE BLACK TOOTHPASTE

یک خمیر دندان تمام عیار

خمیر دندان زغالی بورلی هیلز گزینه عالی برای تمیزی و سفیدی دندان های شماست.

منحصر به فرد
دردسترس
استحکام
درخشان
عملکرد عالی

ترکیبات فرموله شده به روش علمی

خمیر دندان سیاه زغالی بورلی هیلز ، به طریق علمی فرموله شده که باعث جذب باکتری های تولید کننده بدبوی دهان شـده و بوی ماندگی را در دهان خنثی می کند ، بنابراین تمام روز دهان و تنفسی خوش بو و فرحبخش خواهید داشت. نکته مهم دیگر اینکه شارکول فرموله شده موجود در  خمیردندان سیاه بورلی هیلز ، جذب کننده تئین موجود در چایی است. تئین ترکیبی است که در قهوه ، چای ، ادویه جات و توت های رنگی یافت می شود و همواره عامل جرم گرفتگی دندان می شود. شارکول فعال کمک می کند این جرم گرفتگی ، بدون سایش و آسیب رسانی به مینای دندان برطرف شود.  ترکیب سیلیکای هیدراته و شارکول به عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده خمیرندان سیاه بورلی هیلز علاوه بر بالابردن چشمگیر و اثر بخش سفید کنندگی خمیر دندان ، آن را به ترکیبی بی ضرر برای استفاده مستمر و روزانه تبدیل کرده تا همیشه لبخندی زیبا با دندان های سفید و درخشان بر لب داشته باشید.

خمیر دندان زغالی بورلی هیلز

PERFECT WHITE BLACK TOOTHPASTE

انتخابی که خود را تحسین خواهید کرد.

لبخندی رویایی و زیبا

خمیر دندان بورلی هیلز در تیوپ های مقرون به صرفه 100 میلی لیتر هم اکنون در ایران عرضه شده است.

از داروخانه ها و فروشگاه های معتبر بخواهید.

آیا می خواهید از محصولات جدید و آتی بورلی هیلز ایران با خبر شوید.

اثر گذاری فوق العاده

پس از مدتی استفاده از خمیر دندان های سفید کننده بورلی هیلز فورمولا ، اثر فوق العاده سفید کنندگی آن را بر روی دندان های خود خواهید دید. سفید کنندگی خمیر دندان های بورلی هیلز به دلیل استفاده از فرمولهای پیشرفته در تولید محصول است که چربی ها را از دندان های شما می زداید و می توانید همیشه لبخندی رویایی بر روی لب داشته باشید .
لطفا لبخند بزنید….

سوالی دارید ؟ بپرسید.

اگر سوالی در مورد خمیر دندان زغالی بورلی هیلزدارید در فرم سمت راست مطرح فرمائید.

شرکت بورلی هیلز فورمولا ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود ، سوالات تخصصی مشتریان را پاسخ می دهد. پس از طرح سوال و ارسال آن ، موضوع توسط کارشناسان و متخصصان ما برررسی و پاسخ آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد . برخی سوالات با توجه به ماهیت آن به شرکت اصلی بورلی هیلز انگلستان ارسال شده و پس از دریافت پاسخ تخصصی ، نتیجه آن برای شما ارسال خواهد شد. با ما در ارتباط باشید.

Mail US