محصولات آتی

شرکت بورلی هیلز فورمولا صرفا یک شرکت تجاری نیست ، بلکه ماهیت پژوهشی و پزشکی دارد . خمیردندان های بورلی هیلز ساخت لابراتور پیوریتی Purity Labs کشور ایرلند می باشد. خمیردندان های بورلی هیلز باتوجه به اینکه بر مبنای سالها پژوهش و تحقیق در لابراتورهای پیشرفته انگلستان و ایرلند تولید شده است یکی از بهترین های جهان می باشد. به همین منظور بخش توسعه و تحقیقات این شرکت به صورت مستمر در حال ارزیابی محصولات کنونی و پژوهش برای محصولات آتی است . محصولات کنونی که در حال حاضر در دسترس شماست همگام با توزیع جهانی ، در ایران هم توزیع شده است . در حال حاضر بورلی هیلز فورملای بریتانیا دو محصول جدید نیز توسعه داده که به زودی توسط نمایندگی رسمی بورلی هیلز فورملوای ایران توزیع خواهد شد.

future products

دهانشویه بورلی هیلز فورمولا

دهانشویه در کنار مسواک و نخ دندان، جزء سوم بهداشت دهان است که دندان‌پزشکان روی استفاده از ان از دوره کودکی تاکید دارند. شرکت بورلی هیلز فورمولا نیز یکی از بهترین دهانشویه ها را تولید نموده که علاوه بر حس طراوت و خوشبویی دهان ، کاربرد پزشکی هم دارد . در آینده نزدیک نیز این محصول در کشور ایران عرضه خواهد شد. در حال حاضر دهانشویه بورلی هیلز فورمولا با نام PERFECT WHITE BLACK MOUTHWASH  تولید و حجم آن 583 گرم است .

با عضویت در کانالهای اجتماعی ما ، از آخرین اخبار مطلع باشید.

بهداشت دندان ها را جدی بگیریم.

توصیه مشترک دندان پزشکان این است که دندانها بايد روزي دو بار مسواک زده شوند و يک بار در روز سطوح بين دنداني با نخ دندان تميز شود. همیشه از مسواک و خمیردندان مناسب و کارآمد استفاده کنید و سالی حداقل یک تا دوبار برای چکاب به دندان پزشک مراجعه کنید.

آیا می خواهید از محصولات جدید و آتی بورلی هیلز ایران با خبر شوید.