سوالات
متداول خمیر دندان

سوالاتی که شما عزیزان در نمایشگاه های عرضه محصولات تخصصی بورلی هیلز از ما پرسیده اید
و ما پاسخ آن را با مشورت دندانپزشکان متخصص آماده کرده ایم.

مشاهده محصولاتنمایندگان

انخاب خمیر دندان مناسب ؛ مهم است…

افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند ، همواره به سلامت دهان و دندان خود اهمیت ویژه ای قائل هستند. در مسواک زدن آن چیزی که بسیار مهم است انتخاب خمیر دندان خوب و استاندارد مناسب با وضعیت دهان و دندان شماست . ممکن است سوالاتی در مورد کاربرد خمیر دندان های بورلی هیلز دارید را هم می توانید در این سوالات بیابید. سفیدی دندان های شما ، هدیه خمیر دندان های بورلی هیلز….

زندگی با لبخند درخشان ؛ جذاب تر است…

.:: سوالات متداول .::

آیا خمیر دندان های شما در این سایت هم قابل خریدن است؟

در حال حاضر خیر ، اما تیم توزیع ما خمیردندان های بورلی هیلز فورمولا را در سراسر تهران و بسیاری از شهرستان های ایران توزیع کرده است . با مراجعه به لیست داروخانه ها در این سایت ، نزدیکترین محل فروش به مکان خود را بیابید.

آيا جرمگيري براي دندان ضرر دارد؟

  • به صورت کلی هرگونه فرسایش دندان موجب آسیب دیدگی مینای دندان و متعاقب آن پوسیدگی می شود . ما به جای فرسایش شدید برای جرمگیری ، خمیردندان های سفید کننده بورلی هیلز را پیشنهاد می کنیم که با فرمولهای پیشرفته توانایی جرم گیری بدون فرسایش دندان ها را دارد.

آيا بليچينگ ضرر دارد؟

  • سفيد كردن دندان يا بليچينگ در صورتي كه طبق اصول صحيح و زير نظر دندانپزشك انجام شود هيچ ضرري نداشته و هيچ آسيبي به دندان وارد نميكند

هر چند وقت يكبار بايد به دندانپزشك جهت معاينات دوره اي (چك آپ) مراجعه كرد؟

  • مراجعات دندانپزشكي به طور روتين سالي يكبار مناسب ميباشد.

آیا در خمیر دندان های زغالی بورلی هیلز واقعا زغال وجود دارد؟

درواقع در خمیر دندان زغالی بورلی هیلز شارکول فرموله شده فراوری شده از زغال وجود دارد که  جذب کننده تئین موجود در چایی و ادویه جات است و موجب می شود که پس از چندین بار استفاده منجر به سفیدی دندان های شما می شود.

من برای رفتن نزد دندانپزشک اضطراب دارم ، ولی نمی دانم در این مورد چه می توانم انجام دهم ؟

  • اضطراب در مورد درمان های دندانپزشکی غیر معمول نیست. افراد در هر سنی آن را تجربه می کنند . بیماران مسن تر ممکن است کمتر قادر باشند بر استرس خود غلبه کنند که ممکن است این امر به دلیل وضعیت های خاص جسمی آنان باشد . شما باید احساساتتان را با دندانپزشک و پرسنل مطب در میان بگذارید . اجازه دهید آنها بدانند که شما مضطرب هستید تا درمان شما را مطابق با وضعیت روحی شما به انجام برسانند .

آیا می توانم تلفنی از شما خمیردندان بورلی هیلز فورمولا بخرم؟

در حال حاضر فروش خمیر دندان های بورلی هیلز فورمولا فقط در داروخانه های معتبر که نام آن ها در لیست فروشندگان ما ثبت شده است عرضه می گردد . لطفا با داروخانه نزدیک محل خود تماس بگیرید.

چه مدت پس از درمان ریشه باید دندان را ترمیم کرد ؟

  • در اولین فرصت باید اقدام به ترمیم تاج دندان کرد مگر در مواردی که درد و ناراحتی شدید وجود داشته و به توصیه پزشک می بایست ترمیم را تا کمتر شدن ناراحتی به تعویق انداخت . لازم به ذکر است که پس از درمان ریشه ، پانسمان موقت بر روی دندان قرار داده شده که تا یک ساعت پس از درمان نباید غذا بر روی آن جوید و تا انجام ترمیم دائم از خوردن غذای سفت پرهیز نمود

دندانم را یک ماه پیش عصب کشی کرده ام اما جهت پر کردن تاج مراجعه نکردم و پانسمان آن افتاده است . آیا باید دوباره دندانم را عصب کشی کنم ؟

  • در صورتی که ترمیم دائم دندان 1 ماه پس از انجام درمان ریشه صورت نگیرد بدلیل ضعف پانسمان موقت در جلوگیری از آلوده شدن فضای ریشه احتمال نیاز به انجام درمان ریشه مجدد وجود دارد

درمان مجدد ریشه به چه دلیل صورت می گیرد ؟ به دکتر مراجعه کردم و دکتر تشخیص دادند که باید عصب کشی مجدد انجام گیرد در حالی که دندانم درد ندارد ؟

  • در عمل درمان ریشه ؛ پالپ دندان و باکتری ها بطور کامل خارج شده ، کانال کامل پر گردیده سپس دندان توسط یک ترمیم مناسب تاجی که مانع از ورود باکتری ها به داخل کانال شود بازسازی می گردد. در صورتی که در هر یک از مراحل فوق نقصی پیش آید باکتری ها فرصت می یابند که مجددا فعالیت نموده و دندان را دچار ضایعه نمایند . در این حالت درمان مجدد ریشه حتی اگر هنوز ایجاد درد ، تورم یا ضایعه نکرده باشد باعث توقف روند فوق گردیده و انجام آن امری ضروری است. بدیهی است درمان مجدد ، درمانی پیچیده تر بوده و درصد موفقیت آن نسبت به درمان اولیه پایین تر است که در صورت عدم موفقیت آن نیز ، درمان جراحی به عنوان گزینه آخر مطرح خواهد شد.1

آیا شما دهانشویه هم از مارک بورلی هیلز فورمولا دارید؟

شرکت اصلی بورلی هیلز یک مدل دهانشویه بسیار عالی و موثر دارد که در حال حاضر در کالاهای عرضه شده نمایندگی ایران وجود ندارد اما به زودی در سبد محصولات ما اضافه خواهد شد .

آیا از دست رفتن دندان ها با گذشت زمان و افزایش سن امری حتمی و غیر قابل پرهیز است ؟

  • 12خیر ، امروزه به دلیل پیشرفت های علمی و تأکید بر پیشگیری در دندانپزشکی ، سالمندان دندانهای طبیعی خود را به مدت بیشتری حفظ می کنند . بهداشت دهان خوب و مراقبت های دندانپزشکی مرتب در طول زندگی ، در هر سنی اهمیت دارد . با انجام صحیح روش های بهداشت دهان ، دندان ها و لثه تان تا سنین بالا سلامت می مانند .

در مواجه با درد دندان پس از درمان چه اقدامی باید انجام دهید ؟

  • 13در صورتی که این درد ناشی از درمان ریشه باشد ، امری طبیعی است که معمولا با استفاده از مسکن های ضد التهاب به دستور پزشک کنترل می گردد. بیشترین درد زمانی است که دندان حین غذا خوردن و یا تماس با دندانهای فک مقابل فشار وارد می آید . نکته مهم در جلوگیری از درد « استفاده از مسکن های تجویز شده توسط پزشک بصورت منظم و سر ساعت و قبل از بروز درد است »

آیا به طور معمول پس از عصب کشی باید آنتی بیوتیک مصرف نمود ؟

  • 14خیر . تنها در شرایط بروز تب و لرز ، تورم زیاد در حد تغییر شکل صورت ، محدودیت در باز شدن دهان و سایر موارد با تشخیص پزشک متخصص باید آنتی بیوتیک مصرف نمود .

آیا مسواک زدن می تواند خطر ابتلا به سکته قلبی و بیماری های قلبی را کاهش دهد ؟

رعایت بهداشت دهان و دندان که مسواک زدن مهمترین آن است نقش مهمی در گردش خون ایفا می کند و بروز ناراحتی های قلبی – عروقی و سکته قلبی را کاهش می دهد

البته توجه داشته باشید پاسخ ها سوالات فوق بسیار کلی است و هر پاسخ در مورد هر فرد ممکن است نتیچه متفاوت داشته باشد . بهترین گزینه این است که از پزشک خود مشورت بگیرید. سوالات و پاسخ های فوق قابل استناد به عنوان عملکرد پزشکی نمی باشد . اما توصیه هایی است که با مشورت دندان پزشکان به شما کمک می کند زندگی سالم تری داشته باشید . بورلی هیلز فورمولا همیشه به دنبال ارائه بهترین ها برای شماست.

با ما در ارتباط باشیم . خرسند خواهیم شد نظرات مشتریان عزیز بورلی هیلز را بشنویم

.:: جدید ترین اطلاعات در کانالهای اجتماعی بورلی هیلز ایران .::