• خمیر دندان سفید(آبی) بورلی هیلز

    دندان های همیشه مقاوم و سفید

خمیر دندان سفید (آبی ) بورلی هیلز

خمیردندان پرفکت وایت بورلی هیلز فورمولا به شـــما کمک می کند تا بتوانید لبخندی استثنایی و جذاب بر صورت داشته باشید. و ونکته بسیار مهم اینکه سفیدی دندان ها پس از استفاده از خمیردندان کاملا سفید کننده بورلی هیلز فرمولا بدون استفاده از تراش دادن های خشـــن دندان در جرم گیری  و یا آسیب های ناشی از استفاده از سفید کننده شیمیایی آسیب رسان بدست می آید. سیلیکای هیدراته با فرمول پیشــرفته که نتایج آن پس از سالها پژوهش علمی در لابراتورارهای پیشرفته بورلی هیلز فروملا بدست آمده است، با حل کردن و از بین بردن زردی دندان ، دندانها را سفید می کند و ترکیبات تری فســفات پنتا سدیم موجود در خمیردندان پرفکت وایت بورلی هیلز از چســبیدن ذرات غذایی به دندانها جلوگیری می کند . و برای بهبود و ماندگاری نتایج سفیدی دندان ها ، لایه ای از ماده محافظ  پایروفسفات تتراسدیم روی دندان را می پوشاند تا با اثر ضد جرم سیگار و و ضد میکروب ، از تشـکیل توده میکروبی و جرم بر روی دندانها جلوگیری کند و باعث می شود تمام روز در دهان خود احســاس طراوت و تازگی کنید .

PERFECT WHITE TOOTHPASTE

خمیر دندان سفید (آبی )

حس خوب تازگی ، دندان های سفید و درخشان با خمیر دندان سفید (آبی)

منحصر به فرد
دردسترس
استحکام
درخشان
عملکرد عالی

بهترین راهکار برای سفید کردن دندان بدون آسیب به مینای دندان

خمیر دندان سیاه ذغالی بورلی هیلز ، به طریق علمی فرموله شده که باعث جذب باکتری های تولید کننده بدبوی دهان شـده و بوی ماندگی را در دهان خنثی می کند ، بنابراین تمام روز دهان و تنفسی خوش بو و فرحبخش خواهید داشت. نکته مهم دیگر اینکه شارکول فرموله شده موجود در  خمیردندان سیاه بورلی هیلز ، جذب کننده تئین موجود در چایی است. تئین ترکیبی است که در قهوه ، چای ، ادویه جات و توت های رنگی یافت می شود و همواره عامل جرم گرفتگی دندان می شود. شارکول فعال کمک می کند این جرم گرفتگی ، بدون سایش و آسیب رسانی به مینای دندان برطرف شود.  ترکیب سیلیکای هیدراته و شارکول به عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده خمیرندان سیاه بورلی هیلز علاوه بر بالابردن چشمگیر و اثر بخش سفید کنندگی خمیر دندان ، آن را به ترکیبی بی ضرر برای استفاده مستمر و روزانه تبدیل کرده تا همیشه لبخندی زیبا با دندان های سفید و درخشان بر لب داشته باشید.

خمیر دندان سفید(آبی)بورلی هیلز

PERFECT WHITE TOOTHPASTE

سبک تر، سفیدتر ، لبخندی کامل تر

لبخندی رویایی و زیبا

خمیر دندان بورلی هیلز در تیوپ های مقرون به صرفه 100 میلی لیتر هم اکنون در ایران عرضه شده است.

دریافت لیست مراکز توزیع از طریق ایمیل

آیا می خواهید از محصولات جدید و آتی بورلی هیلز ایران با خبر شوید.

اثر گذاری فوق العاده

پس از مدتی استفاده از خمیر دندان های سفید کننده بورلی هیلز فورمولا ، اثر فوق العاده سفید کنندگی آن را بر روی دندان های خود خواهید دید. سفید کنندگی خمیر دندان های بورلی هیلز به دلیل استفاده از فرمولهای پیشرفته در تولید محصول است که چربی ها را از دندان های شما می زداید و می توانید همیشه لبخندی رویایی بر روی لب داشته باشید .
لطفا لبخند بزنید….

سوالی دارید ؟ بپرسید.

اگر سوالی در مورد خمیر دندان ذغالی بورلی هیلزدارید در فرم سمت راست مطرح فرمائید.

شرکت بورلی هیلز فورمولا ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود ، سوالات تخصصی مشتریان را پاسخ می دهد. پس از طرح سوال و ارسال آن ، موضوع توسط کارشناسان و متخصصان ما برررسی و پاسخ آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد . برخی سوالات با توجه به ماهیت آن به شرکت اصلی بورلی هیلز انگلستان ارسال شده و پس از دریافت پاسخ تخصصی ، نتیجه آن برای شما ارسال خواهد شد. با ما در ارتباط باشید.

Mail US