خمیر دندان گلد بورلی هیلز

طلا داری خواص ضـد میکروبی و ضـد التهابی اسـت و همچنین چرخش خون را افزایش می دهد . بورلی هیلز فرمولا با تکیه بر این خواص ترکیبی بسـیار مؤثر واصیل تولید کرده است . خمیردندان گلد بورلی هیلز ، تأثیرات چشم گیری در سفید کردن دندانها نیز دارد .کاملاحرفه ای دندانهای شما را سفیدمی کند . سفید کردن دندان هایتان بدون تراشیدن ،یعنی دندانی سالم و لبخندی متفاوت . وجود سیلیکای هیدراته با فرمول پیشــــرفته باعث عملکرد قوی این خمیردندان در سفید کنندگی می شود و تری فســفات پنتا سدیم از نشــســتن ذرات غذا روی دندان پیشــگیری می کند. با خمیر دندان گلد بورلی هیلز ، همیشه بدرخشید.

PERFECT WHITE GOLD TOOTHPASTE

سفید کننده ارزشمند

خمیر دندان طلای بورلی هیلز ؛ خمیردندانی که ارزش دندان های شما را می داند.

منحصر به فرد
دردسترس
استحکام
درخشان
عملکرد عالی

نوآوری بی نظیر در درخشندگی و استحکام دندان ها

برای لکه بری مضاعف پیروفسفات تتراسدیم روی دندانها را می پوشاند و از تجمع میکروب ها ، پوسیدگی و تشکیل جرم ناشی از مصــرف سیگار جلوگیری می کند . استفاده مداوم از این خمیردندان بطور مؤثری دندانهایتان را برای مدت طولانی تر ســفید نگه میدارد .چون طلا در بهداشـــت دهان و دندان خواص بی شماری دارد . با گلد مسواک بزن چون : طلا دارای خواص ضد التهابی است. طلا گردش جریان خون را افزایش می دهد و باعث ارتقاء مراقبت دهانی می گردد. طلا خاصیت ضد میکروبی دارد و باعث ارتقاء بهداشت دهان می گردد . همواره بدرخشید ، همواره سالم بمانید. عرضه شده در داروخانه های سراسر کشور

خمیر دندان طلای بورلی هیلز

PERFECT WHITE GOLD TOOTHPASTE

سفيد ی بیشتر، التهاب کمتر، با ذرات طلا

خمیر دندانی که ارزش آن را می دانید

خمیر دندان بورلی هیلز در تیوپ های مقرون به صرفه 100 میلی لیتر هم اکنون در ایران عرضه شده است.

از داروخانه ها و فروشگاه های معتبر بخواهید.

آیا می خواهید از محصولات جدید و آتی بورلی هیلز ایران با خبر شوید.

سوالی دارید ؟ بپرسید.

اگر سوالی در مورد خمیر دندان ذغالی بورلی هیلزدارید در فرم سمت راست مطرح فرمائید.

شرکت بورلی هیلز فورمولا ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود ، سوالات تخصصی مشتریان را پاسخ می دهد. پس از طرح سوال و ارسال آن ، موضوع توسط کارشناسان و متخصصان ما برررسی و پاسخ آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد . برخی سوالات با توجه به ماهیت آن به شرکت اصلی بورلی هیلز انگلستان ارسال شده و پس از دریافت پاسخ تخصصی ، نتیجه آن برای شما ارسال خواهد شد. با ما در ارتباط باشید.

Mail US