خمیر دندان حساس زغالی بورلی هیلز

اگر دندانهایتان به گرما ، سرما ، شیرینی ، ترشی  و حتی به مسواک زدن  حساس هستند  ما به شما خمیردندان  حساس زغالی بورلی هیلز را پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آن ضمن کاهش چشمگیر میزان حساسیت دندان ها ، همواره با لبخندی مجذوب کننده بدرخشـید.  خمیردندان حساس زغالی بورلی هیلز فرمولا ، دو توانایی ویژه دارد : ترکیب مؤثر سیلیکای هیدراته برای سفيد کنندگی بسیار موثر است و سیترات پتاسیم آن هم موجب رفع حســـاسیت زیاد دندانها است که امکان خوردن غذاهای ترش و خیلی ترشی را را برای شما فراهم می کند تا از زندگی لذت ببرید . این خمیردندان با فرسایش کم باعث می شود جرم های ایجاد شده روی دندان ها ناشی از خوردن چای ، قهوه و غذاهای پرادویه و همچنین مصرفی سیگار از بین بروند و برطرف کننده بوی بد دهان میباشد.همچنین این محصول دارای شارکول اکتیو (زغال طبی) میباشد . یک تیر با دو نشان ؛  حساسیت زدایی همراه با سفیدی دندان ،با خمیردندان زغالی حساس بورلی هیلز فورمولا

PERFECT WHITE BLACK SNSITIVE TOOTHPASTE

سفید کننده ای که شایسته شماست

خمیر دندان حساس زغالی بورلی هیلز بهترین گزینه برای دندان های حساسی که عاشق درخشندگی هستند.

منحصر به فرد
دردسترس
استحکام
درخشان
عملکرد عالی

راه حل علمی برای دندان های حساس

در حقیقت مواد فروموله شده حل کننده موجود در آن ، ذرات غذای مانده در لابلای دندانها را حل کـرده و سپس از بین مــی بــرد.  همچنین ترکیبات پیشرفته  موجود در خمیردندان حساس زغالی بورلی هیلز فورمولا بنام پیروفســــفات تتراسدیم به عنوان عامل ضد تار (قیر ) لایه ای محاظف روی سطح دندانها ایجاد کرده که بطور مؤثری از پوسیدگی و حساسیت دندان ها پیشـگیری می کند . ارمغان خمیردندان حساس زغالی بورلی هیلز فورمولا برای شما بهداشت مناسب و رضایت بخش دهان و دندن است . خمیردندان پرفکت وایت بلک سنسیتیو برای دندانهای حســـــــاس در تیوب های بسیار با صرفه ۱۰۰ میلی لیتر به سادگی در اختیار شماست.  راه حل عالی برای دندان های حساس هم اکنون در ایران عرضه  شده است. از داروخانه های معتبر تهیه فرمایید.

خمیر دندان حساس زغالی بورلی هیلز

PERFECT WHITE BLACK SNSITIVE TOOTHPASTE

زغالی جذاب ، بدون احساس حساسیت ؛

همه آنچه یک خمیردندان لازم دارد

سفيدی بیشتر ، حساسیت کمتر

خمیر دندان بورلی هیلز در تیوپ های مقرون به صرفه 100 میلی لیتر هم اکنون در ایران عرضه شده است.

از داروخانه ها و فروشگاه های معتبر بخواهید.

آیا می خواهید از محصولات جدید و آتی بورلی هیلز ایران با خبر شوید.

سوالی دارید ؟ بپرسید.

اگر سوالی در مورد خمیر دندان ذغالی بورلی هیلزدارید در فرم سمت راست مطرح فرمائید.

شرکت بورلی هیلز فورمولا ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود ، سوالات تخصصی مشتریان را پاسخ می دهد. پس از طرح سوال و ارسال آن ، موضوع توسط کارشناسان و متخصصان ما برررسی و پاسخ آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد . برخی سوالات با توجه به ماهیت آن به شرکت اصلی بورلی هیلز انگلستان ارسال شده و پس از دریافت پاسخ تخصصی ، نتیجه آن برای شما ارسال خواهد شد. با ما در ارتباط باشید.

Mail US